Zielona Góra, ul. Staszica 15

+48 68 451 75 85

logo persson Meble biurowe

Fotel biurowy Aeron

Herman Miller Aeron to odnowiona, zremasterowana wersja znanego i chętnie wybieranego modelu fotela biurowego Aeron. Projektanten odpowiedzialnym za odświeżenie modelu był Don Chadwick, który wcześniej wraz z Billem Stumpfem zaprojektował prototyp kultowego Aerona. Konieczna była analiza kryteriów projektowych i dostosowanie fotelu do dzisiejszych technologii oraz kultury pracy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, mechanizmów regulacji, najnowocześniejszych opcji wykończenia i przede wszystkim - formy zapewniającej zdrowy i komfortowy tryb pracy, model Aeron Herman Miller zyskał tytuł lidera wśród foteli biurowych w swojej klasie.

fotel biurowy aeron

Za sukces fotela odpowiada wiele czynników. Jednym z nich jest zastosowanie nowatorskiej siatki 8Z, która przepuszcza powietrze i ciepło ciała, dzięki czemu zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Takie rozwiązanie sprawia, że temperatura ciała użytkownika korzystającego aktualnie z fotela jest utrzymana na komfortowym, optymalnym poziomie - użytkownik nie przegrzewa się, nie poci i nie odczuwa dyskomfortu powodowanego fatalnym wykończeniem innych foteli. Siatka podzielona jest na specjalne strefy, dzięki czemu fotel jeszcze lepiej dopasowuje się do użytkownika.


Kolejnym atutem fotela jest specjalny moduł wsparcia sylwetki - Posture Fit SL, którego zadaniem jest odpowiednie podparcie odcinka lędźwiowego i miednicy w czasie pracy.


Całości dopełnia możliwość regulacji fotela w wielu konfiguracjach. Zremasterowany model Aeron Remastered B cechuje się grafitową konstrukcją, uzupełnioną grafitową siatką i grafitową pięcioramienną bazą. Dodatkowe elementy wyposażenia fotela to regulowane podłokietniki wykonane z poliamidu, mechanizm regulacji siły przeciwwagi, blokada zakresu odchylenia (do tyłu i do przodu), system wsparcia lędźwi i miednicy (Posture Fit SL).

PERSSON Meble Biurowe

Zielona Góra 65-176, ul. Staszica 15

od 08:00 do 18:00

email persson zielona góra
facebook persson zielona góra
persson sklep zielona góra

Profesjonalne-strony.com