Zielona Góra, ul. Staszica 15

+48 68 451 75 85

logo persson meble biurowe zielona góra

Kolekcja GRAVITY

Model Gravity to zupełnie nowy wymiar biurek menadżerskich - nieszablonowa forma, przywodząca na myśl wręcz pokonywanie grawitacji, komfort pracy i nowoczesny design. Stabilne biurka menadżerskie w bardzo minimalistycznej formie, które stylistyką nawiązują do modernistycznej architektury, wyposażone są w specjalną technologię podnoszącą jakość użytkowania na wyższy poziom.

meble biurowe kolekja gravity

Duży blat roboczy posiada jeden punkt podparcia - nie zmniejsza to jednak jego stabilności. Konstrukcja nośna biurka jest niemal niewidoczna, co sprawia, że blat zdaje się lewitować. Biurko posiada opcję elektrycznej regulacji wysokości blatu, dzięki czemu możliwe jest płynne zmienianie pozycji - z siedzącej na stojącą i odwrotnie - co zdecydowanie podnosi ergonomię pracy.


Kolekcję Gravity - poza biurkiem - uzupełniają stół konferencyjny (również z elektryczną regulacją wysokości), stoliki kawowe, regały oraz modułowe systemy przechowywania. Meble Gravity to idealne uzupełnienie wnętrz biurowych, w których stawia się na nowoczesną formę, wygodę i ergonomię użytkowania.

Biurka

Panele wygłuszające

Stoliki i ławy

Fotele i krzesła

Meble Biurowe PERSSON

Zielona Góra 67-176, ul. Staszica 15

od 10:00 do 18:00

email persson zielona góra
facebook persson zielona góra
persson sklep zielona góra