Zielona Góra, ul. Staszica 15

+48 68 451 75 85

logo persson meble biurowe zielona góra

Lady Recepcyjne Valde

Lada do recepcji VALDE to doskonałe rozwiązanie, nadające wyjątkowego charakteru każdej nowoczesnej recepcji. Dynamiczna forma, drapieżny charakter, zachwycająca estetyka - to właśnie sprawia, że lada recepcyjna VALDE jest taka wyjątkowa. Połączenie elementów szklanych i aluminiowych z pięknym połyskującym laminatem tworzą spójną, elegancką całość.

lady recepcyjne valde

Na szczególną uwagę zasługuje modułowy charakter mebla, dzięki czemu można dowolnie rozbudowywać ladę i zmieniać jej układ. Forma modułowa umożliwia stworzenie lady prostej, półokrągłej, łamanej - w zależności od Twojej przestrzeni, możesz ustawić ladę w taki sposób, by prezentowała się ona nienagannie. Niecodziennym rozwiązaniem zastosowanym w ladach VALDE jest wysuwany blat, który umożliwia wygodną pracę również osobom niepełnosprawnym.


Lada VALDE w podstawowej białej wersji przywdziewa na myśl wnętrza czyste i bardzo sterylne - istnieje możliwość przełamania bieli komplementarnym kolorowym elementem, który można dowolnie dostosować do systemu identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu wnętrze będzie spójne z ogólnie prezentowanym designem firmy.


Meble Biurowe PERSSON

Zielona Góra 67-176, ul. Staszica 15

od 10:00 do 18:00

email persson zielona góra
facebook persson zielona góra
persson sklep zielona góra