Kim jesteśmy?

Kiedy przed siedemnastu laty zdecydowaliśmy się otworzyć firmę, naszym podstawowym narzędziem pracy były katalogi i głowa pełna pomysłów. Z czasem nabieraliśmy doświadczenia, poznawaliśmy meble biurowe i naszych klientów. Staraliśmy się także nieustannie modernizować nasze przedsiębiorstwo, tak aby na bieżąco dostosowywać nasze możliwości do Państwa oczekiwań.

Pomysły pozostały, lecz dziś wspierają nas także nowoczesne technologie. Przenośne komputery, programy służące aranżacji wnętrz, elektroniczny kontakt z klientem to wymóg czasów przed którym nie ustępujemy. Nie możemy pozwolić sobie na uciekanie przed nowoczesnością - musimy wychodzić jej na przeciw.

Od samego początku związani jesteśmy z Zieloną Górą. Większość mieszkańców naszego regionu, która na przestrzeni ostatnich jedenastu lat wyposażała swoje biuro, prawdopodobnie miała z nami kontakt.

Jak działamy?

Przez wiele lat system naszej pracy zmienił się diametralnie. Dawniej to klient zwykle przychodził do nas i na miejscu dokonywał zakupu jednego spośród zaledwie kilku dostępnych wówczas na rynku systemów meblowych. Dziś na podstawie informacji otrzymanej telefonicznie lub w formie elektronicznej, częściej to my przyjeżdzamy do Państwa.

Poznajemy oczekiwania, z uwagą słuchamy sugestii. Następnie staramy się stworzyć projekt optymalnejaranżacji przestrzeni biurowej, często w kilku alternatywnych wariantach, przy zastosowaniu całego spektrum dostępnych brył i kolorów. To samopoczucie.

Nasza praca nad projektem pozwala zaoszczędzić Państwu mnóstwo czasu - na tym etapie wystarczy akceptacja lub odrzucenie projektu. Jeżeli zechcą Państwo powierzyć realizację projektu naszej firmie, nasz zespół montażystów dowozi meble we wskazane miejsce, następnie wnosi je do pomieszczeń, montuje oraz ustawia zgodnie z projektem aranżacji.

Po wykonaniu tych czynności uprząta wszelkie pozostałości po montażu tak aby pozostawić pomieszczenie w czystości. Co najważniejsze, dotychczasowe czynności wykonywane są bezpłatnie - Państwo pokrywacie tylko koszt mebli.

Dlaczego My?

Staramy się by wszystkie wyposażone przez nas pomieszczenia miały niepowtarzalny charakter, tak jak niepowtarzalni są nasi klienci. Posiadamy zaplecze pozwalające na aranżację, projektowanie i pełne wykonawstwo. Realizujemy zlecenia nietypowe dostosowując się do Państwa gustu, potrzeb i możliwości finansowych. Służymy fachowym doradztwem wzakresie wyposażenia wnętrz. posiadamy możliwości prosukcji mebli wykonanych według Państwa projektu.

Na rynku zielonogórskim obecni jesteśmy od 1993 roku. Dlatego możemy zapewnić Państwu najlepszy na rynku poziom cenowy przy zachowaniu wysokiego standardu towaru i obsługi.

Naszymi klientami są zarówno firmy prywatne jak i również jednostki budżetowe. Pierwszoplanowym zadaniem naszej firmy jest przedstawić klientowi produkt tak, aby był pewny swojej decyzji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!!!