Zielona Góra, ul. Staszica 15

+48 68 451 75 85

logo persson Meble biurowe

Bioinżyniera w świecie designu biurowego czyli nowy fotel REYA

Firma UNIQUE, słynąca z wysokiej jakości wykonania, nowoczesnego designu, komfortu i ergonomii mebli, zaprezentowała model fotela biurowego Reya, który jest efektem pracy specjalistów w dziedzinach takich jak ortopedia, fizykoterapia czy ergonomia. Krzesło obrotowe Reya to prawdziwy przewrót ergonomiczny na rynku foteli biurowych - projektanci zadbali o każdy szczegół, wypuszczając na rynek prawdziwe biurowe 'cacko', które nie tylko świetnie się prezentuje, ale do tego zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy.

fotel biurowy reya

Najważniejszym celem, jaki przyświecał projektantom fotela, było zapewnienie kręgosłupowi maksymalnego wsparcia na czas pracy w pozycji siedzącej - specjalnie zaprojektowany model sprawia, że użytkownik dosłownie zatapia się w siedzisku, tworząc z fotelem synergiczny układ. Taki efekt udało się osiągnąć dzięki specjalnej matrycy ruchomych punktów w powierzchni oparcia. Dodatkowym atutem jest specjalna wielowarstwowa budowa siedziska, dzięki której użytkownik przez cały czas pracy w fotelu ma zapewnioną pełną swobodę ruchu i komfort ciała - masa ciała rozkłada się równomiernie na całej powierzchni, a specjalne dedykowane materiały wykończeniowe zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.


Fotel REYA pozwala również na troskę o układ krążenia użytkownika, który jak wiadomo, w trakcie długotrwałej pracy siedzącej, narażony jest na liczne ograniczenia i uciążliwości. Specjalna forma daje użytkownikowi możliwość dopasowania oparcia do krzywej kręgosłupa.


Projektanci stawiali przede wszystkim na funkcjonalność i ergonomię i to one odgrywają w przypadku tego modelu główną rolę - specjalne mechanizmy i konstrukcja fotela nie zostały ukryte. Z jednej strony pozwala to użytkownikowi na dokładne zapoznanie z funkcjonowaniem fotela, z drugiej - jest fantastycznym innowacyjnym, nieco futurystycznym designerskim akcentem.


Elastomerowa siatka w modelu REYA sprawia, że utrzymanie fotela w czystości jest bardzo proste. Oparcie nie wchłania potu ani nieprzyjemnych zapachów - całość materiału zapewnia swobodną cyrkulację powietrza.


Zakup fotela REYA to inwestycja w wygodę, komfort pracy, ale i zdrowie. Wybierz dobrze i postaw na jedną z najlepszych marek produkujących fotele.

PERSSON Meble Biurowe

Zielona Góra 65-176, ul. Staszica 15

Pon-pt: 8-17

Sob.: nieczynne

Niedz.: nieczynne

Aktualne godziny proszę sprawdzać w wizytówce Google.

email persson zielona góra
facebook persson zielona góra
persson sklep zielona góra

Profesjonalne-strony.com