Zielona Góra, ul. Staszica 15

+48 68 451 75 85

logo persson Meble biurowe

Lady Recepcyjne Valde

Lada do recepcji VALDE to doskonałe rozwiązanie, nadające wyjątkowego charakteru każdej nowoczesnej recepcji. Dynamiczna forma, drapieżny charakter, zachwycająca estetyka - to właśnie sprawia, że lada recepcyjna VALDE jest taka wyjątkowa. Połączenie elementów szklanych i aluminiowych z pięknym połyskującym laminatem tworzą spójną, elegancką całość.

lady recepcyjne valde

Na szczególną uwagę zasługuje modułowy charakter mebla, dzięki czemu można dowolnie rozbudowywać ladę i zmieniać jej układ. Forma modułowa umożliwia stworzenie lady prostej, półokrągłej, łamanej - w zależności od Twojej przestrzeni, możesz ustawić ladę w taki sposób, by prezentowała się ona nienagannie. Niecodziennym rozwiązaniem zastosowanym w ladach VALDE jest wysuwany blat, który umożliwia wygodną pracę również osobom niepełnosprawnym.


Lada VALDE w podstawowej białej wersji przywdziewa na myśl wnętrza czyste i bardzo sterylne - istnieje możliwość przełamania bieli komplementarnym kolorowym elementem, który można dowolnie dostosować do systemu identyfikacji wizualnej firmy, dzięki czemu wnętrze będzie spójne z ogólnie prezentowanym designem firmy.


PERSSON Meble Biurowe

Zielona Góra 65-176, ul. Staszica 15

Pon-pt: 8-17

Sob.: nieczynne

Niedz.: nieczynne

Aktualne godziny proszę sprawdzać w wizytówce Google.

email persson zielona góra
facebook persson zielona góra
persson sklep zielona góra

Profesjonalne-strony.com