Zielona Góra, ul. Staszica 15

+48 68 451 75 85

logo persson Meble biurowe

O Firmie

Działamy na rynku od 25 lat i oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi związane z planowaniem i aranżowaniem przestrzeni biurowych oraz obiektów konferencyjnych. Nasze usługi to nie tylko ergonomiczne meble i wyposażenie biur, ale również rozwiązania, które pozwolą zwiększyć komfort pracy, wygodę i bezpieczeństwo.

DOŚWIADCZENIE, które daje przewagę

Od pierwszego etapu współpracy stawiamy na użyteczność, funkcjonalność i wygodę. Lata praktyki nauczyły nas, że liczą się indywidualne predyspozycje użytkowników. Dlatego przed każdą realizacją zbieramy szczegółowe informacje, robimy wywiady oraz wykonujemy pomiary. Wierzymy, że tylko poznając klienta możemy oferować mu najoptymalniejsze rozwiania – miejsca pracy lub spotkań, w których każdy będzie czuł się dobrze.


Kompleksowa oferta aranżacji i projektowania przestrzeni biurowych

Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i aranżacją układu przestrzennego pomieszczeń. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie budownictwa i układu przestępnego pomieszczeń oraz wyboru wyposażenia.


Projektujemy rozwiązania, które zwiększają komfort i zapewniają zdrowie użytkownikom. Dobieramy również meble i akcesoria, które pozwolą stworzyć unikalne, ciche, funkcjonalne i ergonomiczne miejsce do pracy lub spotkań.


gabinet


Nasze usługi świadczymy z dowozem i montażem. Po zakończeniu i wdrożeniu projektu możemy wykonać serię testów i dodatkowo zoptymalizować oraz skonfigurować stanowiska do indywidualnych potrzeb użytkowników.

PERSSON Meble Biurowe

Zielona Góra 65-176, ul. Staszica 15

Pon-pt: 8-17

Sob.: nieczynne

Niedz.: nieczynne

Aktualne godziny proszę sprawdzać w wizytówce Google.

email persson zielona góra
facebook persson zielona góra
persson sklep zielona góra

Profesjonalne-strony.com