Zielona Góra, ul. Staszica 15

+48 68 451 75 85

logo persson Meble biurowe

Bioinżyniera w świecie designu biurowego czyli nowy fotel EMBODY prosto z pracowni Herman Miller

Firma Herman Miller, słynąca z najlepszej jakości wykonania, nowoczesnego designu, komfortu i ergonomii mebli, zaprezentowała model fotela biurowego EMBODY, który jest efektem kolaboracji ponad 20 wybitnych specjalistów w dziedzinach takich jak medycyna (głównie ortopedia), biomechanika, fizykoterapia czy ergonomia. Krzesło obrotowe EMBODY to prawdziwy przewrót ergonomiczny na rynku foteli biurowych - projektanci zadbali o każdy szczegół, wypuszczając na rynek prawdziwe biurowe 'cacko', które nie tylko świetnie się prezentuje, ale do tego zapewnia niesamowity komfort i bezpieczeństwo pracy.

Najważniejszym celem, jaki przyświecał projektantom fotela, było zapewnienie kręgosłupowi maksymalnego wsparcia na czas pracy w pozycji siedzącej - specjalnie zaprojektowany model sprawia, że użytkownik dosłownie zatapia się w siedzisku, tworząc z fotelem synergiczny układ. Taki efekt udało się osiągnąć dzięki specjalnej matrycy ruchomych punktów w powierzchni oparcia. Dodatkowym atutem jest specjalna wielowarstwowa budowa siedziska, dzięki której użytkownik przez cały czas pracy w fotelu ma zapewnioną pełną swobodę ruchu i komfort ciała - masa ciała rozkłada się równomiernie na całej powierzchni, a specjalne dedykowane materiały wykończeniowe zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.


Zaprojektowany przez specjalistów bioinżynierii fotel EMBODY pozwala również na troskę o układ krążenia użytkownika, który jak wiadomo, w trakcie długotrwałej pracy siedzącej, narażony jest na liczne ograniczenia i uciążliwości. Specjalna regulacja oparcia Backfit daje użytkownikowi możliwość dopasowania oparcia do krzywej kręgosłupa - można wręcz powiedzieć, że oparcie jest na tyle 'inteligentne', że potrafi automatycznie dopasować się do aktualnego 'wygięcia' kręgosłupa, by zapewnić mu optymalne wsparcie przez cały czas.


Projektanci stawiali przede wszystkim na funkcjonalność i ergonomię i to one odgrywają w przypadku tego modelu główną rolę - specjalne mechanizmy i konstrukcja fotela nie zostały ukryte. Z jednej strony pozwala to użytkownikowi na dokładne zapoznanie z funkcjonowaniem fotela, z drugiej - jest fantastycznym innowacyjnym, nieco futurystycznym designerskim akcentem.


Elastomerowa siatka w modelu EMBODY sprawia, że utrzymanie fotela w czystości jest bardzo proste. Oparcie nie wchłania potu ani nieprzyjemnych zapachów - całość materiału zapewnia swobodną cyrkulację powietrza.


Przewagą firmy Herman Miller nad konkurentami jest fakt, że fotele projektowane i produkowane są przez nich od A do Z - ergonomia, funkcjonalność i jakość dotyczą każdego elementu krzesła. Wyjątkowa trwałość pozwala zapewnić gwarancję sprawności i wydajności fotela nawet na 12 lat.


Zakup fotela EMBODY to inwestycja w wygodę, komfort pracy, ale i zdrowie. Wybierz dobrze i postaw na jedną z najlepszych marek produkujących fotele na świecie - postaw na Herman Miller.

PERSSON Meble Biurowe

Zielona Góra 65-176, ul. Staszica 15

od 08:00 do 18:00

email persson zielona góra
facebook persson zielona góra
persson sklep zielona góra

Profesjonalne-strony.com